Obrázek

HPB - vysoce proteinová vnadící směs 2kg

Stručný popis

Speciálně vybrané a připravené hrubé složky obsažené v inovativní receptuře nám umožnily vytvořit řadu specializovaných návnad, které působí mimořádně selektivně, lákají a udržují v lovišti velké kapry.
Značka:
PROFESS
Kód zboží:
PR051
EAN:
5906190881878

Novinka

 

Cena za ks

MOC cena:
171,00 Kč / ks

Dočasně vyprodáno

Varianty produktu:

Obrázek

Method Feeder + mikropelety

Kód zboží:
PR051|187
EAN:
5906190881878
Dočasně vyprodáno

Cena za ks

Novinka
Obrázek

Velcí kapři červená

Kód zboží:
PR051|184
EAN:
5906190881847
Skladem > 10 ks

Cena za ks

Novinka
Obrázek

Velké ryby universální

Kód zboží:
PR051|068
EAN:
5904044000680
Dočasně vyprodáno

Cena za ks

Novinka

Popis

Mleté návnady H.P.B. jsou obohaceny mega dávkou proteinů, minerálů, tuků, vitamínů a živin. Je to bohatý zdroj cenné energie, kterým nepohrdne žádná velká ryba. Za svou vysokou výživovou hodnotu vděčí takovým složkám, jako jsou bílkovinné extrakty (rostlinné a živočišné), rybí moučka, krevní moučka, rybí tuk. Obsahují také optimální množství kvasničných extraktů, sladidel, betainu, látek zvýrazňujících chuť a soubor všech esenciálních aminokyselin.

Při používání nástrah z této řady se také vyplatí používat dostatečně kvalitní vybavení, protože šance na obří kapry je opravdu vysokáJe ideální pro lov velkých cejnů, kaprů, amurů, línů a dalších velkých ryb.

K jeho výrobě jsme použili striktně vybrané složky s vysokým obsahem bílkovin. Přesné složení této směsi způsobuje postupné uvolňování vůní ve vodě, což zajišťuje dlouhotrvající účinek návnady. Tato návnada stimuluje hledání potravy, aniž by vyvolávala pocit sytosti. Proto je rybami velmi ochotně a dlouhodobě přijímána. Její vysoká výživná hodnota spolu s látkami urychlujícími trávení způsobuje, že ryby často navštěvují místa s návnadou. Jedinečné a univerzální složení zaručuje dokonalé účinky na většinu českých lovišť.

Při dlouhodobém používání této nástrahy můžeme počítat s pravidelným záběrem velkých ryb.